• SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • DİĞER
ÇİĞ SÜT DESTEĞİ VE SÜT PİYASASININ DÜZENLENMESİ UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİŞİKLİK

ÇİĞ SÜT DESTEĞİ VE SÜT PİYASASININ DÜZENLENMESİ UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİŞİKLİK

Çiğ süt desteği ve süt piyasasının düzenlenmesi uygulama tebliğinde değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliğe göre "Destekleme döneminde her türlü denetim ve soruşturma nedeniyle veri giriş yetkisi iptal edilen üretici/yetiştirici örgütlerine üye/ortak yetiştiricilerin destek müracaatları ile ilgili konuya düzenleme getirildi.

ABONE OL
24 Eylül 2022 11:26
ÇİĞ SÜT DESTEĞİ VE SÜT PİYASASININ DÜZENLENMESİ UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİŞİKLİK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çiğ süt desteği ve süt piyasasının düzenlenmesi uygulama tebliğinde değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliğe göre “Destekleme döneminde her türlü denetim ve soruşturma nedeniyle veri giriş yetkisi iptal edilen üretici/yetiştirici örgütlerine üye/ortak yetiştiricilerin destek müracaatları ile ilgili konuya düzenleme getirildi.
Yapılan bu değişiklik ile “Destekleme döneminde her türlü denetim ve soruşturma nedeniyle veri giriş yetkisi iptal edilen üretici/yetiştirici örgütlerine üye/ortak yetiştiricilerin; desteklemeye esas başvuru ve diğer tüm iş ve işlemleri varsa veri giriş yetkisi bulunan başka bir üretici/yetiştirici örgütünce yapılacak, üyelerin/ortakların veri giriş yetkisi iptal edilen üretici/yetiştirici örgütünün dışında herhangi bir üyeliği/ortaklığı yoksa esas başvuru ve diğer tüm iş ve işlemleri il/ilçe müdürlüğünce yürütülecek.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2022/09/20220924-6.htm

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

rk
rk