• SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • DİĞER
TAB Gıda’dan koronavirüs önlemleri: Kuryelerin ateşi ölçülüyor, Güvenli paket hazırlanıyor…

TAB Gıda’dan koronavirüs önlemleri: Kuryelerin ateşi ölçülüyor, Güvenli paket hazırlanıyor…

ABONE OL
25 Mart 2020 14:26
TAB Gıda’dan koronavirüs önlemleri: Kuryelerin ateşi ölçülüyor, Güvenli paket hazırlanıyor…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hızlı restoran zinciri TAB Gıda, Burger King, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerini paket servisle misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında, TAB Gıda markalarını kapsayan hızlı servis platformu Tıkla Gelsin ile Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verilebilecek.

TAB Gıda, Çin operasyonlarından edindiği tecrübeyle koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüsle mücadele amacıyla yayınlanan restoranlardaki oturma alanlarının kaldırılmasına ilişkin ek genelge kapsamında, paket servis üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Paket servis için Tıkla Gelsin ve Yemek Sepeti’nin online ile mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı kesintisiz olarak en güvenli şekilde kullanılabiliyor.

Güvenli Paketler ile Güvenli Gıdaya Erişim Mümkün

Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılacak ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor. Ayrıca hem çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek, bilgi kartları aracılığıyla kullanıcılarla paylaşılıyor.

https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/tab-gidadan-koronavirus-onlemleri-kuryelerin-atesi-olculuyor-guvenli-paket-hazirlaniyor/

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

rk
rk